Menu
Sepet

Yüz Sıkılaştırıcıları

Marka: Bioderma Model: 515
-Karma, yağlı ve sivilceye eğilimli ciltler için geliştirilmiştir. -Bileşimindeki Fluidactiv kompleksi ile cildin sebum salgısını dengeleyen peeling özellikli temizleyici jeldir. -Cildi temizlemeye, kir ve kalıntılardan arındırmaya yardımcı olur. -Ciltteki gözenekleri arındırmaya ve sıkılaştırma..
89,50₺ 80,00₺
Marka: NUXE Model: 488
- Karma cildi yağlandırmadan anında rahatlatmaya ve inanılmaz bir yumuşaklık kazandırmaya yardımcı olur. - Kırışıklık görünümünü düzeltir ve ciltte pürüzsüz bir görünüm kazandırmaya yardımcı olur. - İlk kırışıklıkları gidermeye ve mimikleri rahatlatmaya yardımcı oluyor.Kırışıklıklar ve mimik çizg..
170,00₺ 120,00₺
Marka: NUXE Model: 492
-Ciltte görülen kırışıklık ve geniş gözenekleri sıkılaştırır. Cilt dokusunu rafine eder. -Mimik hareketlerinden dolayı oluşan çizgiler ve sıkılık kaybı için kullanılabilir. -Ciltte görülen parlamanın hafifletir ve cildin toparlar. -Ciltte oluşan parlama gibi sorunların önüne geçmek ve hafifletmek..
200,00₺ 120,00₺
Marka: NUXE Model: 485
-Göz ve dudak çevresindeki gerginlik görünümünü azaltır. Pürüzsüzleştirir. -Kırışıklık, göz altı torba ve şişkinlik görünümünü azaltır. -Göz çevresinin ışıldamasına ve aydınlanmasına destek sağlar. -Paraben içermez. Kullanım Şekli: Temiz cilt üzerine sabah ve/veya akşamları parmak uçlarıyla ma..
250,00₺ 210,00₺
Marka: NUXE Model: 486
-Cilt görünümünün pürüzsüzleşmesi destek olur. -Nemlendirir. -Cilt görünümünün daha sıkı ve dolgun görünmesini sağlar. -Cilt tonunun eşitlenmesine ve cildin ışıldamasına yardımcı olur. -Yüz ovalinin şekillenmesine ve yüz hatlarının toparlanmasına katkıda bulunur. Uygun Cilt Tipi: Tüm ciltle..
330,00₺ 280,00₺
Marka: NUXE Model: 483
-Cilt görünümünü pürüzsüzleştirir ve cildin matlaşmasına yardımcı olur. -Cilt görünümünün daha dolgun, sıkı ve dinlenmiş görünmesine yardımcı olur. -Cilt görünümünün gençleşmesine ve sıkılaşmasına destek olur. -Kırışıklık görünümünün azalmasına destek olur. -Yüz ovalinin şekillenmesine ve yüz h..
290,00₺ 230,00₺
Marka: NUXE Model: 484
-Cilt görünümünün şekillenmesi, parlaması, pürüzsüzleşmesi ve sıkılaşmasına destek olur. -Yüz hatlarını toparlar, yorgunluk belirtilerini giderir ve esnekliğini geri kazandırmak adına yardımcı olur. -Cildi nemlendirir, yeniler ve düzgünleştirir. -Daha sıkı, dolgun ve dinlenmiş bir cilde sahip olm..
220,00₺ 200,00₺
Marka: NUXE Model: 482
-Cilt görünümüne esneklik sağlar. Ayrıca cildi rahatlatır ve cilde besin sağlamaya yardımcı olur. -Cilt görünümünün pürüzsüz ve dolgun görünmesine yardımcı olur.Kırışıklık görünümününün azalmasına yardımcı olur.Yüz ovalinin şekillenmesinde ve yüz hatlarının toparlanmasına katkıda bulunur. -Kuru ve..
290,00₺ 240,00₺
Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)
Notification Module
Notification...