Menu
Sepet

Yüz ve Vücut Güneş Ürünleri

Marka: Bioderma Model: 518
-UV ışınlarının cilt üzerindeki zararlı etkilerin önüne geçmeyi hedefler. -Ultra hafif dokusu sayesinde cilt üzerinde beyaz iz bırakmaz. Uygun Cilt Tipi: Hassas ciltler Kullanım Şekli: Güneş maruzatından ve suya girmeden önce, özellikle dekolte bölgesi gibi güneşe karşı daha hassas bölgelere bol..
129,50₺ 110,00₺
Marka: Bioderma Model: 523
-Parlamayı en az seviyeye indirmeye yardımcı akışkan dokulu güneş koruyucudur. -Güneş kaynaklı erken cilt yaşlanmasının önlenmesinde yardımcı olur. -Ultra hafif, su bazlı ve renkli dokusu uygulama esnasında yağlı bir tabaka bırakmaz. -Parlamayı önlemeye yardımcı akışkan dokuya sahiptir. Uygun Ci..
114,50₺ 95,00₺
Marka: Bioderma Model: 522
-Maksimum anti UVB etkisi ve benzersiz UVA önleyici performansıyla Photoderm Max güneşe karşı güvenli koruma sağlamaya yardımcı olur. -Güneş kaynaklı erken yaşlanma belirtilerinin önüne geçmeye yardımcıdır. -Eriyen ve renksiz dokusuyla geride yağlı bir tabaka bırakmaz. Uygun Cilt Tipi:Normal ve..
114,50₺ 100,00₺
Marka: Bioderma Model: 519
-Leke sorunu yaşayan ya da leke oluşma riski taşıyan ciltler için çok yüksek güneş koruyucu. -Maksimum anti UVB etkisi ve benzersiz UVA önleyici performansıyla Photoderm Spot güvenli güneş koruması sağlanmasına yardımcı olur. -Lekeli ve lekelenme riski taşıyan cilt tipleri için özel olarak gelişti..
109,50₺ 90,00₺
Marka: NUXE Model: 477
-Geniş spektruma sahip UVA ve UVB filtreleri sayesinde ideal koruma sağlamakta yardımcıdır. -Nemlendirici özelliğe sahip su sümbülü, cildi güneşin ısıtıcı etkisinden koruyan kau pe çiçeği, foto-yaşlanmayı en az seviyeye indirmeye yardım eden pirinç, biberiye ve pancar özleriyle cildiniz bronzlaşırır..
130,00₺ 90,00₺
Marka: Sirenol Model: 545
-Nano olmayan mineral çinko oksit kullanılmaktadır. -Antioksidan zengini tamanu yağı cildinizi nemlendirir. -Ecocert ve organik sertifikalı içeriklerle formüle edilmiştir. -İçeriğindeki doğal hindistan cevizi ve havuç yağları hoş koku verir ve rahat bronzlaşmanızı sağlar. -E vitamini bakımından ..
129,00₺ 100,00₺
Marka: Solante Model: 543
-Koyu renkli lekere karşı bakım sağlar. -Yağsız, non-komedojenik, hipoalerjik, paraben içermeyen, suya dayanıklı formüle sahiptir. -Modern ve stabil filtreleri ile cildi güneşin zararlı ışınlarından (UVA/UVB) korumaya yardımcı olur. -Cildin korunmasında yardımcıdır. Cildi nemlendirmeye,yatıştırma..
199,00₺
Marka: Solante Model: 544
-Modern ve stabil filtreleri ile cildi güneşin zararlı ışınlarından (UVA/UVB) korumaya yardımcı olur. -Cildin korunmasında yardımcıdır. -Cildi nemlendirmeye,yatıştırmaya ve beslemeye yardımcı olur. -Cilde ipeksi bir görünüm sağlar. -Yağsız, non-komedojenik, hipoalerjik, paraben içermeyen, suya d..
199,00₺
Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)
Notification Module
Notification...